SoniaM muzyczną gwiazdą Finału WOŚP w Gnieźnie ! Będą także ,,Zagrali i Poszli”oraz ,,Fan Art”

Sonia M to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Najczarniejszy głos w białej skórze w Polsce.Jej utwory goszczą na listach przebojów, a ona sama znana jest nie tylko z emisji jej utworów w telewizji i w rozgłośniach radiowych, ale także z licznych recitali i koncertów oraz aranżacji wykonywanych w trakcie pokazów mody (np. na Gali FashionTV Magazine), na których na równi z projektantami otrzymuje owacje na stojąco.

Występ Sonii M przewidziany jest na godzinę 20:20 w Hali sportowo-widowiskowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie przy ulicy Sportowej 3.

Zespół ,,Zagrali i Poszli” wywodzi się z Gniezna, na scenie od 1991 roku. Z wielką swobodą śpiewają o wędrowaniu – po górach, po prerii, po morzach i oceanach, po pustyni…
W sierpniu 2013 na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie zajmujeli drugie miejsce w konkursie na najlepszą piosenkę a w roku 2016 zdobyli wyróżnienie i nominację do udziału w Festiwalu DANIELKA podczas
41 Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2016.

Z kolei ,,Fan Art’ to najstarsza aktywna grupa rockowa w Gnieźnie, działająca od 1968 roku, związana od długiego czasu z C.K. eSTeDe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *