Do Finału WOŚP jeszcze kilka dni…

 

Do Finału jeszcze kilka dni , ostatnie przygotowania, wszystko dopięte już prawie na ostatni guzik. Orkiestrowe granie już słychać z Żydowa, Łubowa, Witkowa, Niechanowa, a nawet Popowa Tomkowego. 

Trwa zbiórka do puszek stacjonarnych i elektronicznych skarbonek.

Łubowo Zapraszamy na Wystawę Okazującą Świetne Prace mieszkańców gminy Łubowo i naszych Przyjaciół.

Będzie można zasilić stacjonarną puszkę WOŚP i otrzymać miły podarunek. Zapraszamy do piątku 29 stycznia w godzinach pracy biblioteki.

Witkowo

https://youtu.be/sXJIXk

 

Niechanowo


Do piątku włącznie, w godz. 8.00-14.00 wystawiona jest puszka WOŚP Pieniądze wrzucone do puszki w całości zasilą konto WOŚP.
Miłym akcentem zbiórki są fanty ufundowane przez lokalnych darczyńców. Zapraszamy do odwiedzenia GOK-u i wsparcia WOŚP.

Popowo Tomkowe i Mieleszyn

Ogromne podziękowania dla mieszkańców Sokolnik i Popowa Tomkowego za hojność podczas weekendowej zbiorki… A wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć 29  Finał WOŚP Gniezno zapraszamy już w najbliższą niedzielę, kiedy to orszakiem konnym będziemy prowadzić zbiórkę tym razem od Przysieki po Mieleszyn… Zapraszamy już dziś.. W  Popowie Tomkowym odbył się kulig i ognisko połączone ze zbiórką na WOŚP…humor dopisywał zarówno małym jak i dużym uczestnikom a darczyńcy byli bardzo hojni… serdecznie dziękujemy za udział w zabawie…a szczególne podziękowania składamy na ręce organizatorki Pani Magdaleny Macioszek.

Żydowo

Trwają  licytacje ponad 100 fantów!  Przygotowano specjalne atrakcje finałowe i podsumowanie dotychczasowych działań.

Podsumowanie 

Gniezno

Gniezno szykuje serca.

Trwa zbiórka do puszek stacjonarnych i elektronicznych. 

W Drukarni Majorczyk  wydrukowano plakaty, które rozwiesiła młodzież z III LO . Podopieczni Fundacji Tornister  przygotowali   film promujący Finał.  Morsy i uczestnicy biegu 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *